Kamizelka odblaskowa do lamusa! Zobacz alternatywę!

Lubisz czuć się swobodnie przy uprawianiu sportu, ale zależy Ci też na dobrej widoczności? Już nie musisz ubierać niewygodnej i nieoddychającej kamizelki odblaskowej. Możesz wybrać koszulkę lub bluzę glowly i wreszcie poczuć się bezpiecznie na drodze zachowując swobodę ruchów.

W zasadzie to od tego się zaczęło. Przygoda dziecka ze sportem wiąże się z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa. Kask, ochraniacze i tuzin pierwszych okrążeń wokół domy i setka upadków. Potem pierwsze poważne wycieczki leśne, później miejskie drogi… Kiedy do przejechania na rowerze mamy zaledwie kilkaset metrów, kamizelka odblaskowa może być wystarczająca. Natomiast kiedy podróże zaczynają przeradzać się w kilkukilometrowe wycieczki warto zainwestować w odzież, która nie będzie uwierać, spadać z ramion  czy ograniczać ruchy.

Kamizelka odblaskowa czy odzież odblaskowa?

Przy ograniczonej dziecięcej ofercie ubrań do codziennej aktywności postawiliśmy na uszycie ubrań, które będą świetną alternatywą dla tradycyjnych kamizelek odblaskowych.  Dzięki zastosowaniu dużych nadruków odblaskowych, użytkownik staje się widoczny na drodze. Nasze ubrania są uszyte z najlepszych naturalnych i polskich dzianin – niezwykle mięciutkich i trwałych.

Glowly to marka która wyspecjalizowała się w odzieży dziecięcej do zadań specjalnych. Nasze bluzy, koszulki i longsleevy nadają się na każdą aktywność – przejażdżkę rowerem, szaleństwo na wrotkach i rolkach czy jazdę na hulajnodze w skate parku. Mówimy nie niewygodnej kamizelce odblaskowej. Mówimy tak bezpieczeństwu – dlatego nasz produkt to połączenie wygody i bezpieczeństwa. Glowly to modne i wygodne ubrania.

Jeśli chcesz zobaczyć jakie produkty mamy w ofercie, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu. Kolekcja 2021 to ubrania odblaskowe z motywami zwierzęcymi dzikiem, rysiem, ćmą i sową. Wszystkie modele dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych.

 

Znajdź nas na Facebooku!