Odblaski na ubrania GLOWLY. Poznaj rewolucyjną odzież odblaskową GLOWLY

srebrny nadruk odblaskowyAleż tu odblaskowo! Dzik, sowa, ćma i ryś to bohaterowie Sty Wild, czyli ubrań odblaskowych dla dzieci. Kolorowe i srebrne zwierzaki, które są jednocześnie odblaskami zdobią wszystkie ubrania marki Glowly. Odblaski dla dzieci to nasza specjalność! Zapomnij o samodzielnym i nieefektywnym samodzielnym aplikowaniu.

Bezpieczeństwo dzieci na drodze jest dla nas najważniejsze. Zobacz kolekcję ubrań z elementami odblaskowymi  tutaj. Stworzyliśmy odblaskową kolekcję, którą dzieci kochają!

Kamizelki odblaskowe czy odblaskowe ubrania od GLOWLY?

Lubisz czuć się swobodnie przy uprawianiu sportu, ale zależy Ci też na dobrej widoczności? Już nie musisz ubierać niewygodnej i nieoddychającej kamizelki odblaskowej. Możesz wybrać koszulkę lub bluzę glowly i wreszcie poczuć się bezpiecznie na drodze zachowując swobodę ruchów.

dblaskowej dla dzieci i odpowiednią odzież zwiększająca widoczność dla dorosłych. Chcemy udowodnić, że odblaski to nie obciach, a nawet więcej! Że odblaski mogą być estetyczne i modne i każdy może chodzić w ubraniach odblaskowych.W zasadzie to od tego się zaczęło. Sport i dzieci to zawsze wyzwanie. Wiąże się to z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa. Kask, ochraniacze to podstawa. Kiedy do przejechania na rowerze mamy zaledwie kilkaset metrów wokół domu, kamizelka odblaskowa może być wystarczająca. Natomiast kiedy podróże zaczynają przeradzać się w kilkukilometrowe wycieczki warto zainwestować w odzież odblaskową, która nie będzie uwierać, spadać z ramion czy ograniczać ruchy a kamizelki odblaskowe niestety nie należą do najwygodniejszych. Brakowało nam na rynku odzieży odblaskowej – nie roboczej tylko wygodnej i na codzień. Odzieży o

Dla rowerzystów ubrania odblaskowe BEST VISIBILITY czy HIGH VISIBILITY?

odblaski dla dzieci na ubraniach glowlyOd samego początku tworzenia marki przyświecała nam idea tworzenia ubrań odblaskowych, której elementy odbijające światło są na tyle duże, aby były widoczne z bardzo daleka. Wynika to z tego, że sami jeździmy dużo na rowerach i często wieczorami wracamy z wycieczek. Dorośli chętnie noszą odblaski, jednak dzieci jest czasem trudniej przekonać do nieestetycznych odblasków, kamizelek odblaskowych czy niewygodnych zawieszek odblaskowych. Nawet taka zawieszka odblaskowa miękka wcale nie musi spotkać z przychylnością.

Testowaliśmy różne folie standardowe srebrne i z certyfikatami od polskich i zagranicznych producentów używając światło reflektorów z różnych odległości. Następnie sprawdzaliśmy trwałość elementów odblaskowych po wielu praniach. Dzięki wnikliwej analizie możemy stwierdzić z całą pewnością, że stosowane przez nas folie są najwyższej jakości i w pełni spełniają swoje zadanie przy długim użytkowaniu i praniu. W naszej ofercie są dostępne dwa warianty nadruku – standardową folią termotransferową srebrną BEST VISIBILITY i kolorową HIGH VISIBILITY. Sprawdź czym się różnią i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

BEST VISIBILITY – najbardziej odblaskowo!

To najlepsza opcja dla tych, dla których najważniejsza jest bardzo wysoka widoczność. Jeździsz na rowerze późnym wieczorem i nocą? Często wybierasz nieoświetlone drogi, poza obszarem zabudowanym? Musisz mieć odblaskową odzież, aby kierowca nie musiał hamować w ostatniej chwili! Twoje bezpieczeństwo jest w zasięgu ręki. Wybierz nasze ubrania odblaskowe ze standardową srebrną folią.

Odblaskowa, odbijająca światło folia termotransferowa srebrna, stosowana jest do zdobienia odzieży ostrzegawczej oraz akcesoriów użytkowych i posiada certyfikat jakości EN 471. To są odblaski które zapewnią najwyższą widoczność w trudnych warunkach. Takie ubranie docenią rowerzyści, którzy jeżdżą po zmroku. Z pewnością będą z niej zadowoleni, bo w ofercie mamu koszulki rowerowe odblaskowe techniczne i zwykłe bawełniane. A zatem i dla amatorów jak i dla bardziej wprawionych kolarzy. Kolor nadruku jest srebrny, a gdy skierujemy na niego strumień światła lub odbije się promień słońca nadruk świeci jasnym białym światłem. Widoczność już z ponad 1500m!

To również dobra opcja dla dzieci przedszkolnych i szkolnych Jeżeli Twoje dziecko późno, o zmierzchu wraca ze szkoły i przedszkola warto zainwestować z odzież z odblaskami. Zawieszki to za mało. A jeśli kamizelki odblaskowe są dla ciebie mało estetyczne zainwestuj w duże, porządne odblaskowe ubrania.

Zobacz bluzę Best VISIBILITY

HIGH VISIBILTY – odblaskowo i kolorowo jednocześnie

odblaski na rowerUbrania odblaskowe nie mogą być nudne! Odblaski na ubrania możesz wykonać samodzielnie, ale nie masz gwarancji, że będą się dobrze trzymać. Poza tym w sklepach dostępne są najczęściej małe elementy odblaskowe i nieciekawym wzornictwem. Z kolei u nas odblaski na ubrania mają zupełnie nowy wymiar!

Kolorowe folie odblaskowe to zupełnie nowe spojrzenie na odzież odblaskową. Z pozoru ubrania ozdobione folią w kolorze nie różnią się niczym od tych ze zwykłym nadrukiem. Jednak po skierowaniu światła lub promieni słonecznych folie pięknie odbijają się jasnym światłem lub… tęczowym! Ze względu na nieco inną technologię, odblask jest nieco bardziej stłumiony niż w wersji BEST VISILIBILTY. ale zdecydowanie wystarczający aby użytkownik był widoczny w trudnych warunkach.

Jak wyglądają kolorowe nadruki? Zobacz kolorowy odblask na koszulce Best VISIBILITY

Wszystkie ubrania w naszym sklepie które mają odblaskowe nadruki oznaczone są nazwą zastosowanej folii. To ułatwienie dzięki któremu dotrzesz do tych produktów, które najbardziej Cię interesują. Odblaski dla dzieci i dorosłych to nasza specjalność.

ubrania na rower woom Jak kupować odzież z elementami odblaskowymi?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz ubrania odblaskowe dla dzieci i dorosłych. Nie są to ubrania robocze, lecz odzież na co dzień i odzież odblaskowa rowerowa. W sklepie prezentujemy ceny brutto. Produkty można kupić wyłącznie na

stronie internetowej i stacjonarnych sklepach z którymi współpracujemy. Ponieważ odblaski wykonujemy ręcznie i ilość produktów jest ograniczona, każdy produkt wysyłamy w ciągu 1-2 dni do paczkomatu inpost lub kurierem. Dostawa ma miejsce w ciagu 1-2 dni roboczych.

Interesują cię odblaski na ubrania? Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz mieć odblaskową odzież GLOWLY w swoim sklepie rowerowym, skontaktuj się z nami o odpowiemy na wszystkie pytania.

Śledź nas na naszym Facebooku!