Odblaski dla dzieci na ubraniach GLOWLY

Odblaski dla dzieci na ubraniach. Poznaj rewolucyjną odzież z odblaskami od GLOWLY

odblaski dla dzieci na ubraniach glowlyAleż tu odblaskowo! Dzik, sowa, ćma i ryś to bohaterowie kolekcji 2021. Kolorowe i srebrne zwierzaki, które są jednocześnie odblaskami zdobią wszystkie ubrania marki Glowly. Odblaski dla dzieci to nasza specjalność! A bezpieczeństwo dzieci na drodze jest dla nas najważniejsze.

Zobacz kolekcję tutaj. Stworzyliśmy odblaskową odzież którą dzieci kochają! I dla dorosłych, bo dorośli też powinni nosić odblaski. Brzmi fajnie? Zobacz jakie odblaskowe propozycje mamy dla całej rodziny.

Kamizelki odblaskowe czy ubrania od glowly?

Lubisz czuć się swobodnie przy uprawianiu sportu, ale zależy Ci też na dobrej widoczności? Już nie musisz ubierać niewygodnej i nieoddychającej kamizelki odblaskowej. Możesz wybrać koszulkę lub bluzę glowly i wreszcie poczuć się bezpiecznie na drodze zachowując swobodę ruchów.

W zasadzie to od tego się zaczęło. Sport i dzieci to zawsze wyzwanie. Wiąże się to z zapewnieniem maksymalnego bezpieczeństwa. Kask, ochraniacze to podstawa. Kiedy do przejechania na rowerze mamy zaledwie kilkaset metrów wokół domu, kamizelka odblaskowa może być wystarczająca. Natomiast kiedy podróże zaczynają przeradzać się w kilkukilometrowe wycieczki warto zainwestować w odzież, która nie będzie uwierać, spadać z ramion czy ograniczać ruchy a kamizelki odblaskowe niestety nie należą do najwygodniejszych.

Dla rowerzystów BEST VISIBILITY czy HIGH VISIBILITY?

odblaski na rowerOd samego początku tworzenia marki przyświecała nam idea tworzenia ubrań odblaskowych, której elementy odbijające światło są na tyle duże, aby były widoczne z bardzo daleka. Wynika to z tego, że sami jeździmy dużo na rowerach i często wieczorami wracamy z wycieczek. Dorośli chętnie noszą odblaski, jednak dzieci jest czasem trudniej przekonać do nieestetycznych odblasków, kamizelek odblaskowych czy niewygodnych zawieszek odblaskowych jak zawieszka odblaskowa miękka.

Testowaliśmy różne folie standardowe srebrne i z certyfikatami od polskich i zagranicznych producentów. Następnie sprawdzaliśmy ich jakość odbijania z różnych odległości, a także trwałość po wielu praniach. Dzięki wnikliwej analizie możemy zapwnić, że stosowane przez nas folie są najwyższej jakości i w pełni spełniają swoje zadanie. Zwłaszcza przy długim użytkowaniu i praniu. W naszej ofercie są dostępne dwa warianty nadruku – standardową folią termotransferową srebrną BEST VISIBILITY i kolorową HIGH VISIBILITY. Sprawdź czym się różnią i wybierz najlepszą opcję dla siebie.

 

BEST VISIBILITY – najbardziej odblaskowo!

srebrny nadruk odblaskowy
koszulka z odblaskowym dzikiem

To najlepsza opcja dla tych, dla których najważniejsza jest bardzo wysoka widoczność. Jeździsz na rowerze późnym wieczorem i nocą? Często wybierasz nieoświetlone drogi. Wybierz standardową srebrną folię. Odblaskowa, odbijająca światło folia termotransferowa srebrna, stosowana jest do zdobienia odzieży ostrzegawczej oraz akcesoriów użytkowych i posiada certyfikat jakości EN 471.

To są odblaski, które zapewnią najwyższą widoczność w trudnych warunkach. Rowerzyści, którzy jeżdżą po zmroku będą z niej zadowoleni! Kolor nadruku jest srebrny, a gdy skierujemy na niego strumień światła lub odbije się promień słońca nadruk świeci jasnym białym światłem. Widoczność już z ponad 1000m!

To również dobra opcja dla dzieci przedszkolnych i szkolnych Jeżeli Twoje dziecko późno, o zmierzchu wraca ze szkoły i przedszkola warto zainwestować z odzież z odblaskami.

Zobacz bluzę Best VISIBILITY

HIGH VISIBILTY – odblaskowo i kolorowo jednocześnie

ubrania na rower woomUbrania odblaskowe nie mogą być nudne! Kolorowe folie odblaskowe to zupełnie nowe spojrzenie na odzież odblaskową. Z pozoru ubrania ozdobione folią w kolorze nie różnią się niczym od tych ze zwykłym nadrukiem. Jednak po skierowaniu światła lub promieni słonecznych folie pięknie odbijają się jasnym światłem lub… tęczowym!

Ze względu na nieco inną technologię, odblask jest nieco bardziej stłumiony niż w wersji BEST VISILIBILTY. ale zdecydowanie wystarczający aby użytkownik był widoczny w trudnych warunkach.

Jak wyglądają kolorowe nadruki? Zobacz kolorowy odblask na koszulce Best VISIBILITY

Wszystkie ubrania w naszym sklepie które mają odblaskowe nadruki oznaczone są nazwą zastosowanej folii. To ułatwienie dzięki któremu dotrzesz do tych produktów, które najbardziej Cię interesują. Odblaski dla dzieci i dorosłych to nasza specjalność.

Interesują Cię nasze odblaski dla dzieci?

W naszym sklepie znajdziesz ubrania odblaskowe dla dzieci i dorosłych. W sklepie prezentujemy ceny brutto. Produkty można kupić wyłącznie na stronie internetowej i stacjonarnych sklepach z którymi współpracujemy. Ponieważ odblaski wykonujemy ręcznie, ilość produktów jest ograniczona i każdy produkt wysyłamy w ciągu 1-2 dni do paczkomatu inpost lub kurierem.

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą i chcesz mieć odzież glowly w swoim sklepie rowerowym, skontaktuj się z nami o odpowiemy na wszystkie pytania.

Śledź nas na naszym Facebooku