GLOWLY

O NAS

 

Glowly powstało po to, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie bezpieczeństwo na co dzień. Wszystkie nasze ubrania posiadają elementy odblaskowe z przodu i z tyłu, aby zapewnić dobrą widoczność pod każdym kątem. Cokolwiek robisz, codzienne dojazdy na rowerze, poranny bieg, wieczorny spacer czy szalona impreza – nasze ubrania są zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować Twoją widoczność, zadbać o Ciebie i bezpieczeństwo najbliższych.

Przy ogromnym wyborze kasków, ochraniaczy, dobrych sprzętów, wygodnych ubrań do uprawiania sportów brakowało nam na rynku odzieży zwiększającej widoczność. Bo, co z tego gdy jesteśmy uważni, kiedy inni nas nie widzą?

W Glowly postawiliśmy na mocne kolory, neony i duże grafiki odblaskowe zaprojektowane przez polskich designerów. To wszystko nadaje niepowtarzalny charakter. Nie boimy się odważnych wzorów, nie idziemy na skróty. Każdy produkt oferowany przez nas jest projektowany, dziergany i szyty w Polsce z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Odblaski wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. Wszystkie nasze ubrania spełniają lub przewyższają europejskie normy i standardy. Musi być wygodnie, musi być stylowo, musi być BEZPIECZNIE.  Takie jest właśnie Glowly.

Dobrze Cię widzieć.