Kolorowe ubrania dla dzieci od GLOWLY

Odblaski nie muszą być szare i nudne a odzież odblaskowa może być kolorowa! Poznaj markę glowly, która tworzy unikatową i jakże wesołą odzież dla dzieci i dorosłych.

kolorowa odzież dla dzieci
kolorowe i odblaskowe ubrania GLOWLY

Neonowa i kolorowa odzież dla dzieci i młodzieży

W ciągu dnia, nasze bluzy i koszulki zdają się być zwykłymi ubraniami z nadrukiem. Piękne, neonowe lub srebrne nadruki wyglądają niepozornie, ale gdy tylko przyjdzie wieczór… wszystkie wzory odbijają światło tworząc prawdziwą tarczę ochronną. Dzieci w naszych ubraniach widoczne są nawet z 1000m! I o to chodziło. Chcieliśmy stworzyć ubrania, które będą wygodne, modne a przy tym wszystkim będą bezpieczne.

Odkryj kolorowe ubrania dla dzieci od GLOWLY. To odzież, która dba o bezpieczeństwo dzieci

Wiemy doskonale, jak  bardzo dzieci potrafią być aktywne. One są ciągle w ruchu! Rower, hulajnoga, rolki, skakanka, spotkanie z przyjaciółmi na podwórku, wieczorny spacer z psem – dzieci wciąż są w pobliżu dróg. My dorośli, nie zawsze możemy mieć je cały czas na oku, dlatego powstała kolorowa odzież dla dzieci glowly – ubrania które są piękne, kolorowe, designerskie i widoczne dla każdego kierowcy.

Kolorowe ubrania dla dzieci z kolekcje Stay Wild

Pierwsza kolekcja glowly nawiązuje do zwierząt i owadów leśnych, które można spotkać w Polsce. Charyzmatyczny ryś, bardzo dziki dzik, subtelna ćma i żywiołowa sowa – to bohaterowie kolekcji, która skradła serca najmłodszym. Wszystkie zwierzęta w różnych, kolorowych odsłonach znajdziesz w naszym SKLEPIE GLOWLY. Już za chwilę pojawi się druga odsłona dzikich zwierząt polskich na naszych koszulkach i bluzach. Co to będą za zwierzaki? Wkrótce się dowiecie…

kolorowe ubrania dla dzieci
odblaskowa fioletowa bluza z neonowym motylem

Wszystkie ubrania szyjemy w Polsce

Stawiamy na jakość, dlatego nasza odzież szyta jest wyłącznie z polskich materiałów, które pozyskujemy z polskich źródeł. Wybieramy również polskie szwalnie. Ze względu na skomplikowane i pracochłonne wzory odblasków aplikacje wykonujemy ręcznie w naszej pracowni. Z kolei grafiki, które znajdziesz na naszych bluzach i koszulkach to projekty unikalne – nie kupujemy gotowych grafik.

Dołącz do GLOWLY  i bądź z nami widoczny!

Znajdziesz nas na Facebooku! Zapraszamy 🙂