Enduro Trails 2021! Ale emocje!

Glowly na Enduro Trails! Rozpędzamy się i kolejne zawody zaliczamy! Tym razem Mateusz wziął udział w zawodach Enduro Trails. (tu oficjalna strona zawodów) Tegoroczna edycja zaczynała się w Szczyrku i prowadziła malowniczymi szlakami aż do Bielska-Białej. W dyscyplinie enduro zawodnicy ścigali się jedynie na wyznaczonych, zamkniętych odcinkach specjalnych, prowadzących w dół, zaś na odcinkach dojazdowych wspinali się do góry podziwiając widoki.

Trzeba przyznać, że odcinki specjalne były bardzo wymagające technicznie i kondycyjnie. O ile kondycyjnie daliśmy radę to niestety na 3 OS Mateusz złapał solidnego kapcia ale mimo wszystko wyścig ukończył – dzielny chłopak! Glowly na Enduro Trails

Mateusz wystąpił w naszej prototypowej koszulce z sową. Bo musimy Wam zdradzić, że na wiosnę planujemy kolekcję odzieży rowerowej z odblaskami dla dorosłych! To spore wyzwanie, bo dla nas jakość ubrań to priorytet. Zależy nam aby nasze koszulki rowerowe były wygodne i wytrzymałe – stąd też prototypowa odzież jest teraz przez Mateusza sprawdzana – w codziennych treningach jak i na zawodach takich jak Enduro Trails.

Glowly ubrania rowerowe dla dzieci

Dla młodszych dzieci odzież rowerowa jest już dostępna! Zresztą zobaczcie Wojtka, który dzielnie kibicował w  koszulce z dzikiem. Proponujemy bardzo wysokiej jakości koszulki bawełniane i bluzy z odblaskami. Cała kolekcja inspirowana jest leśnymi zwierzakami, które spotkać można w polskich lasach. Printy wykonujemy ręcznie a do wyboru są zarówno standardowe odblaski srebrne jak i kolorowe.

Enduro Trails
Wystartowaliśmy w Enduro Trails!

„Enduro Trails – Bielsko-Biała” to sieć jednokierunkowych tras rowerowych, tzw. „singletracków”. Są to najbardziej lubiane przez nas ale też w ogóle kolarzy górskich ścieżki. Znajdziemy tu wąskie, bardzo kręte i często pofalowane drogi. Jednak spokojnie, każdy znajdzie coś dla siebie, bo są one różnym stopniu trudności od tych łatwiejszych – nawet dla młodzieży, aż po strome zjazdy – dla tych technicznie przygotowanych.

Centrum ścieżek wraz z punktem informacyjnym mieści się w obrębie tzw. miejskich Błoni, u stóp Koziej Góry. Trasy natomiast rozpościerają się pomiędzy Szyndzielnią i Kozią Górą (w masywie Klimczoka).

 

Obserwuj nas na Facebooku.