Koszulki rowerowe z nadrukiem odblaskowym

Dziecięce i dla dorosłych – koszulki rowerowe z nadrukiem

Szukasz koszulki rowerowej z nadrukiem? Świetnie trafiłeś, bo nasz sklep to niezwykłe miejsce dla miłośników rowerowych przygód. Dla małych i dużych użytkowników dwóch kółek szyjemy rowerowe koszulki. A co najważniejsze ręcznie wykonujemy na nich odblaskowe nadruki. Nasze koszulki rowerowe z nadrukiem robią prawdziwą furorę! Nic dziwnego skoro są tak duże i wyraźne. I ODBLASKOWE! A przy tym zabawne i fajne. Poznaj naszą odzież rowerową, inna niż wszystkie! Szyjemy tylko z polskich materiałów i w rodzimej szwalni.

koszulka z wilkiem na rower

Koszulki kolarskie GLOWLY zapewnią widoczność

I to z każdej strony! Ale po kolei. Wszystkie nasze ubrania powstały z myślą szerzenie idei bezpieczeństwa i widoczności na drodze. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym kolarzem, amatorem szosowych wycieczek rowerowych czy rodzinnie wybierasz się na rower raz w tygodniu. Chcemy aby wszystkie nasze ubrania zapewniały bezpieczeństwo i widoczność w każdych warunkach pogodowych.

Jak to zrobiliśmy? Wszystkie nasze koszulki rowerowe z nadrukiem to niezwykłe koszulki, które zdobimy samodzielnie odblaskową folią o najwyższych właściwościach odblaskowych. Dzięki ręcznej pracy odblaski są duże i składają się z dziesiątek elementów. Taka forma pozwala na to, że koszulka rowerowa jest trwała i komfortowa. Jako producent odzieży jesteśmy na każdym etapie produkcji i nanoszenia nadruków na odzież.

Koszulki rowerowe z nadrukiem zwierząt

koszulka na rower z nadrukiemStay Wild to kolekcja z którą wystartowaliśmy i którą poszerzamy o kolejne leśne i polskie zwierzęta. W ofercie znajdziesz koszulki rowerowe z nadrukiem wilka, dzika, zająca czy jelenia. Wciąż poszerzamy naszą ofertę o kolejne wzory. Nasza odzież rowerowa to głównie bluzy z długim rękawem i koszulki rowerowe dla dzieci i dorosłych. Wszystkie ubrania w dowolnych wzorach są odblaskowe.

A wiecie, że mamy kolorowe odblaski? Tak! Odblaski wcale nie muszą być nudne i srebrne. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która stosuje kolorowe odblaski! Zaletą takiego rozwiązania jest z pewnością to, że w ciągu dnia taka koszulka rowerowa wcale nie nie wygląda na odblaskową, a jednak! Nadruk jest kolorowy (w ofercie mamy: czerwony, zielony, niebieski, czarny, różowy a nawet tęczowy!) a gdy tylko na aplikację skierujemy źródła światła – pięknie odbija tworząc prawdziwą tarczę ochronną. Bezpieczeństwo to podstawa!

Dziecięca koszulka do jazdy na rowerze

odzież rowerowa dla dzieciOd tego się zaczęło. Stworzyliśmy najpierw kolekcję dziecięcą, wiedząc jak ważne jest bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy na rowerze. W ofercie są wyłącznie niewygodne i sztywne kamizelki poliestrowe z odblaskami, które nie są estetyczne i często spadają dzieciom z ramion. Stworzyliśmy więc kolorową odzież rowerową dla dzieci aby były bezpieczne a koszulki były dla nich komfortowe w użytkowaniu i estetyczne.

Szybko okazało się, że idea widoczności na drodze przypadła starszym użytkownikom. Kolekcja STAY WILD 2 dedykowana zarówno małym jak i większym użytkownikom dwóch kółek zostanie przedstawiona już wiosną 2022. Będzie się działo!

A tymczasem wychodzimy z nową inicjatywą…

Kluby sportowe mogą zamawiać personalizowane koszulki rowerowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy stworzyć dział w którym realizujemy indywidualne zamówienia klienta – koszulki kolarskie i koszulki rowerowe z własnym nadrukiem. Zrealizujemy dowolne projekty, nadające się pod termotransfer. Warunek – realizujemy wyłącznie nadruki odblaskowe. Szyjemy profesjonalne koszulki rowerowe w dowolnych wzorach z nadrukami odblaskowymi Klienta. Możesz skorzystać również z naszych wzorów katalogowych w dowolnych kolorach. Koszulka w wersji standardowej to krótki rękaw. Projekty własne lub nasze wzory katalogowe. Proponujemy różne dzianiny do wyboru. Prosty projekt gratis. Ale jeżeli potrzebujesz pomocy nasi graficy przygotują dla Ciebie płatny projekt graficzny. Jeśli złożysz zamówienie na minimum 30 sztuk – prosty projekt gratis. Wyślij do nas e-mail lub przejdź na zakładkę kontakt.