Ubrania na rower z odblaskami – dla dzieci i kolarzy

GLOWLY to prawdopodobnie pierwsza taka marka w Polsce, która stawia na bezpieczeństwo całej, rowerowej rodziny. Szyjemy odblaskową odzież rowerową z dużymi, ręcznie wykonanymi odblaskami. Dzięki zastosowanej technologii rowerzyści – mali i duzi – są bezpieczni i widoczni. Ubrania na rower GLOWLY to nie tylko innowacyjne podejście do odblasków. To także komfort i wygoda.

Zobacz kolekcję odblaskowych ubrań GLOWLY 

Ubrania do jazdy na rowerze dla pokoleń

Wszystkie ubrania rowerowe szyjemy z dobrych gatunkowo dzianin sportowych która zapewniają oddychalność. Wszystkie nasze ubrania na rower cechują się wysoką funkcjonalnością, trwałością. Ubrania odprowadzają pot i dbają o komfort podczas wysiłku. GLOWLY to odzież rowerowa dla zarówno amatorów jazdy na rowerze, jak i profesjonalistów. Szyjemy zarówno koszulki rowerowe damskie i męskie jak i koszulki rowerowe dla dzieci. Odzież kolarska to ubrania z wysokiej jakości materiału poliestrowego zapewniającego najlepszą oddychalność. Wszystkie ubrania jednakże mają dość luźny krój, nie krępujący ruchów.

Ubrania na rower, które dają frajdę

Jazda na rowerze to frajda nie tylko dla dorosłych ale także dla dzieci. Dlatego stworzyliśmy specjalną linię odzieży rowerowej dla młodszej części, która cieszy się ogromnym zaufaniem. Dla dzieci stworzyliśmy linię casual – bawełniane koszulki i bluzy na rower, oraz linię sport – z tych samych dzianin sportowych, które uszyte są ubrania rowerowe dla dorosłych.

Warto zaznaczyć, że dzieci nie potrzebują – zwłaszcza w bardzo młodym wieku – specjalnych oddychających dzianin a wystarczy zwykła bawełniana koszulka. Dlatego linia casual dla dzieci stworzona jest już od rozmiaru 98 (kiedy dziecko zaczyna swoją pierwszą przygodę z rowerem biegowym). Najwyższy rozmiar do 158 idealny dla nastolatka który rekreacyjnie jeździ rowerem, po mieście, ulic, do szkoły.

Odblaskowe ciuchy na rower i komfort jazdy

koszulki na rower damskieOd początku powstawania marki zależało nam na tworzeniu odzieży sportowe uniwersalnej. Takiej, którą będzie można z powodzeniem założyć zarówno na rower jak i do biegania. Naszym największym wyróżnikiem są odblaski, które ręcznie wykonujemy na każdej koszulce rowerowej. Wszystkie nadruki to autorskie projekty, unikatowe i jedyne takie dostępne na rynku. To odzież rowerowa która doskonale sprawdza się do codziennej jazdy na rowerze, podczas treningów, wycieczek rowerowych cała rodziną. Odblaski są aplikowane niemal na całej długości koszulki więc są one niezwykle widoczne dla kierowcy.

Ubierz kask, rękawiczki rowerowe, wygodne spodenki rowerowe lub długie spodnie z wkładką żelową, ochraniacze dzieciom a na górę… naszą koszulkę! I ciesz się widocznością i wspaniałą jazdą na rowerze w bezpiecznej odzieży. Do plecaka włóż kurtki przeciwdeszczowe na chłodniejsze dni, a w każdych innych warunkach nasza koszulka GLOWLY będzie dbać o Twoja widoczność. Nie martw się o wygodę i komfort. Ubierz wygodny strój rowerowy i jedź z nami bezpiecznie!

Polska odzież rowerowa

Jesteśmy młodą polską marką która tworzy unikatowe ubrania rowerowe i sportowe dla całej rodziny. Każdy rowerzysta mały i duży znajdzie u nas dobrej jakości ubrania na rower, które posłużą wiosną, latem i jesienią. Szyjemy zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Popularną kategorią są również ciuchy rowerowe dla dzieci z bawełny i sportowe.

Szyjemy odzież rowerową w Polsce wybierając tylko najlepszych dostawców. Zależy nam na odpowiedzialnej modzie, dlatego nie wprowadzamy nowych kolekcji co sezon, tylko rozszerzamy asortyment i udoskonalamy nasze produkty. Wszystkie odblaski wykonujemy ręcznie w naszej pracowni – z najwyższą starannością. Szczególną uwagę przykładamy do trwałości naszych produktów. Chcemy aby nasza odzież rowerowa była trwała, uniwersalna (nadawała się do jazdy na rowerze, biegania i innych sportów na świeżym powietrzu) a także była wygodna i komfortowa w każdych warunkach.