GLOWLY z nagrodą główną – Świat Przyjazny Dziecku

Mamy to! Nagroda główna w konkursie Świat Przyjazny Dziecku

Miło nam poinformować, że GLOWLY – ubrania rowerowe z odblaskami otrzymało nagrodę główną w konkursie „Świat Przyjazny Dzieciom”. Konkurs organizowany jest przez Komitet Ochrony Praw Dziecka i jest to już XX edycja.

Wiemy, że do konkursu, wpłynęło ponad 4️⃣0️⃣0️⃣ zgłoszeń dobrych jakościowo produktów, a ubrania odblaskowe dla dzieci marki Glowly otrzymało nagrodę główną w kategorii dom.

W składzie Kapituły konkursu znajduje się 15 ekspertów. Ambasadorką 20-tej edycji konkursu jest Pani Barbara Kurdej-Szatan.

Konkurs Świat Przyjazny Dziecku organizowany jest do 2002 r., a jego celem jest wyróżnienie i nagrodzenie produktów dla dzieci, które w znaczący sposób wpływają na rozwój poznawczy, społeczny i emocjonalny oraz na wrażliwość estetyczną dziecka. W ten sposób promowane są najbezpieczniejsze i spełniające najwyższe standardy produkty przyjazne dzieciom.

Bardzo dziękujemy za zaufanie i tak ogromne wyróżnienie, które motywuje nas do dalszej ciężkiej pracy.

20-ta edycja Konkursu została objęta Honorowym Patronatem przez Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Panią Prezydentową Jolantę Kwaśniewską.

DZIĘKUJEMY!

 

 

 

komitet ochrony praw dzieckanagroda główna świat przyjazny dziecku