Koszulki rowerowe na zamówienie

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom i realizujemy większe zamówienia koszulek rowerowych dla zorganizowanych grup, uczestników wypraw rowerowych i zawodów a także dla klubów sportowych. Realizujemy zamówienia na koszulki kolarskie o prostych krojach z odblaskowymi nadrukami.

Personalizowane koszulki mogą być z naszymi wzorami i dodatkowo wzbogacone logo klubu sportowego, imię zawodnika, nazwę lub według indywidualnego projektu. Realizujemy wyłącznie koszulki rowerowe jednokolorowe z kolorowymi i srebrnymi nadrukami odblaskowymi. Na ten moment nie ma możliwości zamówienia koszulek fullprint.

Koszulki kolarskie z katalogu

Jeżeli potrzebujesz koszulek kolarskich z odblaskowymi nadrukami w krótkim okresie czasu proponujemy koszulki z katalogu, które zdobimy printami zgodnie z Twoimi preferencjami. Wystarczy dostarczyć nam gotowy projekt graficzny nadruków a my przygotowujemy wstępną wizualizację i wycenę zamówienia, a także podamy informację o tym jakie jest minimalne zamówienie dla takiej konfiguracji.

O czym warto pamiętać? Taka już uszyta koszulka kolarska z katalogu ma już pewne ograniczenia nanoszenia folii odblaskowej – chodzi o zachowanie minimalnych marginesów od szwów. Dlatego jeśli chcesz mieć koszulkę z własnym nadrukiem odblaskowym i chcesz wybrać ją ze wzorów katalogowych trzeba liczyć się z tym, że nie wszystkie dowolne projekty będą możliwe do zrealizowania.

Szybka realizacja na gotowych koszulkach

W przypadku jednak wzorów katalogowych proces jest szybki – uzgadniamy grafiki, wizualizujemy projekt, dogadujemy rozmiary i produkujemy koszulki abyś wkrótce mógł się cieszyć spersonalizowaną odzieżą rowerową. Musisz jednak pamiętać,  że nie wszystkie koszulki rowerowe gotowe od producentów są sobie równe.

W katalogach znajdziesz te wyższej jakości, niektóre bardziej zaawansowane technologicznie, będą miały płaskie szwy, dodatkową jedną, dwie lub trzy kieszenie, inne odblaski, kryty zamek itp. Będą też dostępne proste i bardziej podstawowe właściwości. W katalogach do wyboru są zarówno koszulki rowerowe z długim rękawem i z krótkim rękawem.

Szycie według projektu Klienta? Realizujemy odblaskowe koszulki rowerowe według projektu Klienta

Klienci indywidualni, którzy są zainteresowani stworzeniem spersonalizowanej kolekcji według własnego własnego projektu mają możliwość zamówienia u nas prototypu koszulki i realizacji według własnego pomysłu. Czas realizacji ze względu na szycie jest zdecydowanie dłuższy i ustalany indywidualnie, zależeć będzie od dostępności dzianiny, tkaniny, skomplikowania kroju i ilości. Minimalne zamówienie to 100 sztuk odzieży kolarskiej (koszulki rowerowe krótki rękaw i długi, stroje kolarskie, spodenki kolarskie. rękawiczki) Realizujemy także bluzy bawełniane i bluzy poliestrowe z nadrukiem.

Koszulka kolarska z odblaskiem

koszulka na rowerSzukasz inspiracji na odzież kolarska? Zerknij do naszego sklepu i zobacz co potrafi wykonać z folii odblaskowej. Specjalizujemy się w zdobieniu odzieży rowerowej odblaskami o niezwykle trwałych właściwościach. Decydujemy się na współpracę z wyłącznie dobrymi producentami folii odblaskowych. Stosujemy folię srebrną w wersji standardowej i certyfikatem En471.

Nadruki z tej folii dają największą na rynku moc odbijalności, co ucieszy każdego miłośnika kolarstwa szosowego ,który ceni komfort i bezpieczeństwo w jednym. koszulka rowerowa może być też zdobiona mniej odbijalną folią kolorową co będzie mogło wyróżnić np. kluby sportowe. Do wyboru jest folia: czarna, szara, tęczowa, różowa- neonowa, niebieska, zielona- neonowa, czerwona, pomarańczowa i żółta.

Koszulki rowerowe na zamówienie

Jeżeli chcesz zrealizować swój pomysł, “od A do Z” lub projekt z katalogu zmodyfikowany o własny nadruk – skontaktuj się z nami poprzez kontakt@glowly.pl wpisując w treść wiadomości odzież na zamówienie kolarska na zamówienie.

GLOWLY 

Dobrze Cię widzieć 

 

Znajdź nas i polub
logo facebook