Koszulki rowerowe dla par i koszulki matchy matchy

A gdyby tak skompletować strój rowerowy dla całej rodziny? Daliście nam jasny sygnał, że czekacie na więcej takich zestawów. Zakasaliśmy rękawy i powili zapełniamy nasz sklep nowościami! Rodzina dzików, odblaskowych wilków a może zajęcy? Sowy, rysie i chmara ciem? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Dla Was tworzymy ubrania rowerowe, w których lubią jeździć na rowerach całe rodziny. Szyjemy koszulki rowerowe dla par i koszulki dla dzieci i rodziców – bezpieczne bo odblaskowe!

Odzież rowerowa dla całej rodziny

Dziki, wilki, zające, sowy… Uzupełniamy nasze stany magazynowe o wzory GLOWLY zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jeśli razem z dzieckiem podróżujesz rowerem możesz ubrać się tak samo! W ofercie mamy koszulki rowerowe zarówno techniczne gdzie użyty jest przewiewny materiał. Mamy również kolekcję casualową w przystępnej cenie, która również nadaje się do jazdy a rowerze, ale bardziej rekreacyjnej bo jest wykonana z 100 procentowej bawełny.

Koszulki rowerowe matchy matchy

Matchy matchy, czyli jeśli lubisz stylizować się tak samo ze swoimi dziećmi… to u nas jest w czym wybierać. Nasze koszulki możesz dopasowywać kolorami i wzorami! I kolorami nadruków odblaskowych! Na pewno zestawisz koszulki dla mamy i taty i dziecka. Zestawy dla córki i syna! Miksować można do woli. Razem na pewno stworzycie super stylówki. Rowerowy duet lub trio? Z GLOWLY czemu nie!

Koszulki rowerowe dla par z nadrukami odblaskowymi

Dla rowerzystów i nie tylko mamy w ofercie koszulki i bluzy z ręcznie wykonanymi nadrukami odblaskowymi. Na pierwszy rzut oka, wszystkie nasze nadruki z pewnością nie wyglądają jak odblaski! Są kolorowe, niektóre neonowe i bardzo intensywne. Ale wystarczy, że skierujesz na nie źródło światła od razu odbijają je! Taki odblask widoczny jest z daleka więc świetnie sprawdzi się jako dodatkowa ochrona właśnie na rowerze, rolkach ale także podczas wieczornego spaceru z psem czy powrocie z imprezy.

Do wyboru mamy dwa rodzaje nadruków odblaskowych na koszulkach. Standardowy odblask srebrny, która zapewnia najlepszą widoczność i kolorowe, które odbijają odrobinę słabiej światło. Należy zwrócić uwagę przy wyborze koloru odblasku na czym nam zależy. Czy koszulki na rower mają być bardzo dobrze widoczne?

koszulka rowerowa z dzikiemJeśli chcesz być w pełni zabezpieczony to zdecydowanie wybierz koszulkę w standardowej srebrnej kolorystyce. koszulki rowerowe techniczne, oddychające wykonane są w wysokiej jakości materiałów aby zapewnić odpowiednią wentylację podczas długich wypadów rowerowych. Wszystkie koszulki kolarskie męskie i damskie są wykonane z oddychających materiałów aby zapewnić komfort termiczny i komfort jazdy. W chłodniejsze dni doskonale sprawdzą się długie longsleeve lub bluzy.