Koszulki dla biegaczy z nadrukiem

Jeśli biegasz wieczorową porą lub wczesnym rankiem, gdy widoczność na drodze jest ograniczona jesteś narażony na nieuwagę kierowców. Aby być maksymalnie widocznym podczas treningu warto ubrać coś odblaskowego, aby w porę kierowca mógł Cię zauważyć. Właśnie dla tych, którzy biegają, jeżdżą na rowerze lub uprawiają inne sporty w warunkach ograniczonej widoczności, stworzyliśmy markę GLOWLY – koszulki dla biegaczy z nadrukiem odblaskowym. Dzięki temu w każdej sytuacji i z każdej strony wreszcie można być widocznym i skupić się na treningu.  Zobacz wszystkie nasze odblaskowe koszulki dla biegaczy SKLEP.

 

Koszulki biegowe z nadrukiem

Zależało nam na stworzeniu uniwersalnej koszulki sportowej, która będzie doskonale chłonąć wilgoć a jednocześnie będzie stylowa i odblaskowa. Postawiliśmy na najlepszy, opatentowany materiał COOLMAX, dzięki któremu koszulki dla biegaczy są niezwykle trwałe a jednocześnie lekki i niezwykle przewiewne. Idealnie nadaję się na porę letnią i wiosnę gdyż materiał coolmax, z którego zrobiona jest koszulka dla biegacza odprowadza wilgoć a jednocześnie ma funkcje chłodzące.

 

Jaka koszulka do biegania? Najważniejsze to koszulki dla biegaczy z nadrukiem odblaskowym

Często początkujący biegacze zastanawiają się jaka koszulka do biegania jest najlepsza? Oczywiście techniczna, oddychająca z przyjemnego materiału. Latem musi chłodzić, w chłodne dni utrzymywać optymalną temperaturę. Ale najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo. Kiedy trenujemy wieczorem lub o poranku, kiedy ta widoczność jest mocno ograniczona warto zadbać o odblaski. Nasze koszulki dla biegaczy z nadrukiem odblaskowym świetnie się sprawdza dzięki dużej zadrukowanej powierzchni.

Odblaskowa koszulka do biegania

Zastanawialiście się kiedyś dlaczego odblaski a koszulkach są takie małe? Folia odblaskowa jest drogim materiałem trasferowym, dodatkowo trzebą ją ręcznie obierać, co sprawia że nadruk jest pracochłonny. Im mniejszy nadruk odblaskowy tym łatwiejsza i szybsza aplikacja. Jednak malutkie odblaski nie są widoczne tak dobrze jak te duże. Zadrukowanie jednak większość powierzchni koszulki do biegania jednolitą folia spowodowałoby, że w miejscu tym koszulka nie byłaby oddychający i gromadził by się pod nią pot.

W GLOWLY nie ma rzeczy niemożliwych. Stworzyliśmy unikatowe wzory odblaskowe na koszulkach do biegania, składające się z kilkudziesięciu elementów. Wzory są skomplikowane wymagją spory pracy ręcznej ale za to są niezwykle trwałe, efektowne ale przede wszystkim spełniają najważieszje zadanie są to idealne koszulki dla biegaczy z nadrukiem który jest odblaskowy.

Koszulki dla biegaczy z nadrukiem własnym

Jeśli chciałbyś stworzyć własny odblaskowy nadruk, lub zmienić kolor odblasku, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w stanie zaprojektować inny wzór odblaskowy na twoja koszulki do biegania. Realizujemy też większe zamówienia na koszulki dla biegaczy z nadrukiem własnym.