Dzikie koszulki dla całej rodziny!

Niesłabnącą popularnością cieszą się polskie dziki. Te charakterne leśne zwierzęta często pojawiają się na motywach koszulek, czapek i innych części garderoby. W GLOWLY nie mogło zabraknąć koszulek z dzikiem. Zresztą ten sympatyczny zwierz pojawił się w “pierwszym rzucie” naszej kolekcji i motyw szybko stał się BESTSELLEREM!

Dzik koszulki dla dzieci

designerskie ubrania dla dzieciW ofercie mamy koszulki z dzikiem dla dzieci. Bawełniane koszulki z motywem dzika, który jest… odblaskowy! Koszulki są w różnych kolorach, dostępne są koszulki z dzikiem czarne i zielone. Kolor koszulki można zestawić jeszcze w różnych wariantach kolorystycznych wzoru – czerwony, biały, tęczowy i srebrny. Wszystkie produkty można spersonalizować.

Warto dodać, że wszystkie nadruki robimy ręcznie a sama dzik koszulka nie jest “gotowcem”. Szyjemy koszulki w polskiej szwalni z wysokiej jakości bawełny i są przyjazne środowisku. To trwały t-shirt, który wytrzymuje wiele prań i spokojnie można go oddać następnemu pokoleniu ponieważ długo pozostają w idealnym stanie.

Najfajniejsze jest jednak to, że nasze dzikie koszulki mają dodatkową funkcję! To koszulki, które na co dzień wyglądają z pozoru jak zwykłe t-shirty z nadrukiem. Ale! Cały nadruk dzika jest odblaskiem, w dodatku ręcznie wykonany (nie jest znakowany mało trwało metodą sitodruku) ! Ze względu na skomplikowany wzór, każda koszulka a raczej wzór na niej musi zostać ręcznie przez nas wykonany.

Koszulki męskie z dzikiem

koszulka męska z dzikiemPonieważ nasza dziecięca koszulka z dzikiem bardzo szybko stała się bestsellerem, to wielu rodziców pisało do nas wiadomości, że dzik koszulki są super, ale taką samą odblaskową wersję t -shirta chcą dla siebie. W związku z tym, w naszej ofercie znajdują też dziki dla dorosłych – mężczyzn i kobiet. Co więcej wzory można zestawić tak, że będą pasować na całą rodzinę.

Koszulka dzik jest dziki dzik jest zły

Nasze koszulki szyjemy z polskiej bawełny, od polskiego producenta. Koszulki są naszego kroju. Każdą sztukę przygotowujemy ręcznie – ze względu na skomplikowany nadruk, złożony z kilkudziesięciu elementów folii odblaskowej.

Nasza odzież ze względu na odblaskowe elementy – umieszczone zarówno z przodu jak i z tyłu doskonale nadaje się na rower. Koszulki męskie w wersji bawełnianej można używać na co dzień, jednak te w wersji oddychającej coolmax najlepiej wykorzystać podczas treningu – rowerowego, biegowego czy intensywnych ćwiczeń na świeżym powietrzu.